Prenájom 2-izbová bytová jednotka Podunajské Biskupice

Prenájom

Popis

Dávam do prenájmu 2-izbovú samostatnú bytovú jednotku v rámci rodinného domu na Hydinárskej ul., Bratislava – Podunajské Biskupice o rozlohe 52,65 m2 so súkromným dvorom.

Bytová jednotka je orientovaná na J a JZ stranu, čím je krásne presvetlená počas celého dňa. Nad novšou časťou – prístavbou je extenzívna vegetačná zelená strecha, ktorá je vysadená z tráv, rozchodníkov a bylín. Skladbu strešného plášťa tejto časti strechy realizovala dodávateľsky certifikovaná firma. Okrem estetickej funkcie vegetačná strecha znižuje náklady na vykurovanie, redukuje šírenie hluku, zadržuje zrážkovú vodu a zvyšuje protipožiarnu ochranu objektu a celkovo zlepšuje klímu rodinného domu.

Vchod do bytovej jednotky je zo súkromného dvora, ktorý je zdieľaný s majiteľom rodinného domu, ktorý obýva vedľajšiu bytovú jednotku s podkrovím. V rámci dvora je k dispozícií vonkajšia vydláždená terasa pred vchodom do bytovej jednotky, ktorú je možné využiť na oddych. Na dvore bola realizovaná výsadba okrasnej záhrady.

Bytová jednotka prešla kompletnou rekonštrukciou. Zkolaudovaná bola v 01/2019. V rámci rekonštrukcie boli použité najnovšie materiály, čím je možné zaradiť ju medzi bytové jednotky v nadštandardnom prevedení.

Bytová jednotka je riadne zateplená; rodinnému domu bol vydaný energetický certifikát s globálnym ukazovateľom primárnej energie -  A0. Vykurovanie ako aj ohrev TUV je zabezpečené spoločným tepelným čerpadlom zn. DAIKIN. V celej bytovej jednotke je podlahové vykurovanie so samostatným rozvádzačom. Bytová jednotka je napojená na kanalizáciu.

V bytovej jednotke bola použitá dizajnová, vinylová podlaha s imitáciou betónovej podlahy (kuchyňa, predsieň), resp. svetlej drevenej (obývacia izba a spálňa). V kúpeľni a samostatnom WC je keramický obklad a dlažba.

Bytová jednotka je chránená  zabezpečovacím systémom JABLOTRON.

Presvetlenie je zabezpečené veľkým balkónovým drevo-hliníkovým oknom orientovaným na južnú stranu v obývacej izbe ako aj dvoma eurooknami v spálni orientovanými na JZ-Z stranu. Okná sú vybavené celotieniacimi žalúziami. Interiérové dvere sú laminátové. Osvetlenie je zabezpečené úspornými LED lampami.

Bytová jednotka je ponúkaná do prenájmu čiastočne zariadená a je ihneď obývateľná. K dispozícií je napojenie na WiFi rodinného domu (internet od Orangu). Televízia je riešená cez satelitný prijímač – Digi Slovakia – v rozsahu balíka Štandard.

Bytová jednotka pozostáva:

  • z predsiene (4,26 m2), kde sa nachádza nová vstavaná šatníková skriňa so zrkadlom š2,20 x v2,40m Z predsiene sa vstupuje do obývacej izby.
  • z obývacej izby (15,54 m2), v ktorej sa nachádza menšia rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom, TV stolík so staršou TV. Z obývacej izby sa vchádza do spálne, samostatného WC a kuchyne.
  • 1x samostatné WC typu Geberit s malým umývadlom
  • z kuchyne (11,62 m2) , v ktorej sa nachádza kuchynská linka do tvaru L od spol. Decodom. Kuchyňa je vybavená vstavanou rúrou, indukčnou varnou doskou, digestorom, mikrovlnnou rúrou a kombinovanou chladničkou s mrazničkou. V kuchyni je umiestnený jedálenský stôl so stoličkami. Kuchyňa je vybavená základným vybavením (kuchynské náradie, taniere, poháre a pod.)
  • zo spálne (15,49 m2), v ktorej sa nachádzajú 2-lôžka, nová vstavaná šatníková skriňa š2,00 x v2,80m. Zo spálne sa vchádza do kúpeľne s WC.
  • z kúpeľne (4,04 m2), ktorá je vybavená sprchovým kútom, umývadlom so skrinkou, zrkadlovou skrinkou, práčkou a druhým WC typu Geberit.

 

Bytová jednotka je umiestnená vo vyhľadávanej lokalite Podunajských Biskupíc – v blízkosti novej štvrte „Podunajská Brána“. V blízkosti ( 3min. peši) je nástupište MHD linky 67. Železničná stanica Podunajské Biskupice s možnosťou nástupu na linku S70-smer centrum Bratislavy je vzdialená 4 min. autom, resp. 12 min. peškom. Trojičné námestie, kde sa nachádzajú obchody, Miestny úrad s matrikou, pošta, drogéria, lekáreň a iné sú dostupné autom (4 min), peškom (12 min.). Väčšie obchody TESCO, Billa, Kaufland, Lidl sú dostupné MHD, resp. autom (do 10 min.). V blízkosti – v časti „Podunajská Brána“ je naplánovaná aj výstavba nového obchodného centra.

V blízkosti sa nachádzajú dve súkromné škôlky. Najbližšia štátna škôlka a škola je vzdialená 5 min. autom, resp. obe dostupné autobusovou linkou MHD č. 67. Štátna škôlka s vyučovacím jazykom maďarským je vzdialená cca 300m; základná škola s vyučovacím jazykom maďarským je dostupná na Trojičnom námestí . V blízkosti – v časti „Podunajská Brána“ je naplánovaná výstavba retailového obchodného centra.

Parkovanie je možné pred bytovou jednotkou – 1 státie.

Bytová jednotka je vhodná pre jednotlivca, alebo páry, max. 2 osoby.

Domáce zvieratá nie sú povolené. Bytová jednotka je zapojená do povinného systému triedenia odpadu.

Cena prenájmu vrátane plnení spojených s užívaním predmetu nájmu: 550,00 EUR / mesačne; z toho plnenia spojené s užívaním predmetu nájmu platené zálohovo vo výške 80,00 EUR/mesačne (elektrická energia vrátane energie na vykurovanie a ohrev TUV, vodné, stočné, satelitná TV, odvoz komunálneho odpadu, SIPO, zabezpečovací systém).

Majiteľ požaduje zábezpeku vo výške 300,00 EUR, ktorá sa zaplatí pri odovzdaní predmetu nájmu.  

Nájomný vzťah bude upravený Zmluvou o krátkodobom  nájme bytu podľa § 3 a nasl. zákona č. 98/2014 Z. z. o krátkodobom nájme bytu v platnom znení.

 

Bytová jednotka je k dispozícií od 01.08.2020.

realitypark

Špecifické detaily inzerátu

Byty 2 izbový
TYP prenájom
Vlastníctvo osobné
Úžitková plocha 52,65
Podlahová plocha 60
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: 1
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: 2
Výťah nie
Podlaha dlažba, iné
Steny stierky
Okná: Euro, hliníkové
Kúpelňa / WC: sprchovací kút, oddelené WC
Kuchyňa linka, sporák, mikrovlnka, chladnička
Vek objektu 2
Stav objektu úplná rekonštrukcia
Konštrukcia: tehlový
Druh parkovania: iné
Kúrenie: podlahové
Zariadenie čiastočne zariadený
Vybavenie televízor, internet
Bezpečnosť: alarm
Pivnica: neuvedené
Energetický certifikát: trieda A
Výhody slnečný, škola/škôlka, zástavka autobusová/MHD, zateplenie stavby
Inzerent: Súkromná osoba

Lokalita

Podunajské Biskupice, Bratislava II, Bratislavský kraj, Slovensko
Hydinárska 23, 82106
Cena: 550 € /mesiac
Kontakt
Kontakt: Katarína Takáčová
Telefón:: 00..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z RealityPark.sk
realitypark

 

No Internet Connection