Veľmi pekný priestranný 61 m2 - 1izb. / 2izb. po rekonštrukcii

Predaj

Popis

Ponúkam Vám na predaj veľmi pekný, priestranný 1 izbový byt s príslušenstvom, o výmere 61 m2, v obci Harmanec. Bytový dom je tehlový.
Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, dostatočne vysoko nad zemou, vzhľadom na to, že pod bytom sú pivnice. Pivnice sú na nadzemnom podlaží, čiže pocitovo ste ako na prvom, alebo druhom poschodí. Byt je veľmi priestranný a je možné ho prerobiť aj na plnohodnotný 3 izbový.
Byt je po rekonštrukcii a pôsobí veľmi dobre. Veľká výhoda je, že je umiestnený ako jediný byt na uzatvorenej samostatnej chodbe, ktorá je oddelená od schodiska - čím viete užívať aj priestrannú chodbu pred vstupom do bytu.
Dispozícia a rekonštrukcia bytu:
V celom byte sú vymenené plastové okná. Steny sú staršie, stierky v dobrom stave. Podlahy sú na chodbe, v kúpeľni, WC - dlažba, v samostatnej izbe je laminátová podlaha, v kuchyni, ktorá je prepojená s obývačkou je nové linoleum, ktoré je pekné a pôsobí ako laminátová podlaha. V celom byte je nová medená elektrika. Kúpeľňa je murovaná, zrekonštruovaná, s vaňou. Je spoločná s WC. Kúpeľňa je s prirodzeným vetraním (oknom) a je ozaj veľká. Kuchynská linka je nová, s barovým pultom a je prepojená s obývacou časťou. V byte sa nachádza aj špajza - alebo komora s oknom, poprípade to môže byť aj šatník. Samostatná izba sa môže predeliť na dve miestnosti, vzhľadom nato, že je priestranná a sú v nej dve okná. Vstupnou chodbou, kde je dostatok úložného priestoru sa viete dostať do spálne, do kuchyne prepojenej s obývačkou a komorou, a do kúpelne s WC. V byte sú vysoké stropy, čím pôsobí byt veľmi vzdušne. Kúrenie je ústredné z plynovej kotolne. Radiátory majú merače tepla. V byte plyn nie je a varí sa na elektrike. Je zavedený internet Magio Telekom. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Parkovanie je priamo pri bytovom dome na verejnom parkovisku. Harmanec je obec v lone prírody blízko Banskej Bystrice. Dostupnosť do mesta je vynikajúca.
Byt je bez tiarch a je voľný dohodou. Je priestranný, zrekonštruovaný, čistý, pôsobí veľmi dobre.
V prípade otázok, dohodnutia obhliadky mi môžete volať kedykoľvek. Ak Vám nezdvihnem telefón hneď, určite sa Vám ozvem späť.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti.
Teším sa na obhliadku s Vami.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2407
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Špecifické detaily inzerátu

ID 2407
Byty 1 izbový
TYP predaj
Vlastníctvo osobné
Úžitková plocha 61
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Pivnica: neuvedené
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Harmanec, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, Slovensko
Cena: 83 000 83000
Kontaktné informácie 0907842785
Kontakt: Ján Bušfy
Telefón:: 09..........zobraziť

Podobné nehnuteľnosti