Pozor Investori, zákazníci hľadajúci maďarskú kuriozitu!

Predaj

Popis

Pozor Investori, zákazníci hľadajúci maďarskú kuriozitu! Panské sídlo v severnom Maďarsku

Dom na predaj od majiteľa, ktorý sa nachádza 15 km od mesta Eger, v krásnom prostredí medzi okresom Noszvaj a Bogács, v lesnom prostredí s rozlohou 2,5 ha s 5 izbami, 3 poschodiami a panoramatickým výhľadom.

Novodobý tehlový kaštieľ (320 m², 3444,45 štvorcových stôp UK&US) bol postavený v roku 2017 s tepelnou izoláciou (10 cm), všetkými modernými vymoženosťami a plastovými dverami a oknami s drevom.

Veľká terasa poskytuje panoramatický výhľad na hory Bükk; jedinečná pivnica vhodná na skladovanie vína.

Plynové a cirkulujúce ohrev teplej vody, s vlastnou plynovou nádobou. Horúca voda: solárny kolektor. Elektrina: 3x25 A, solárny panel.

Poplachový systém pripojený k mobilnému telefónu a núdzovému operátorovi. Znečistená a vyhrievaná cesta vedie k domu priamo z krajskej cesty.

Upravená záhrada (25 000 m², 269097760,42 štvorcových stôp UK&US): ovocné stromy, altánok s rúrou a veľký stôl. Zakázková voliéra, záhradné jazero s rybami. Detské ihrisko. Možnosť vybudovať bazén.

Eger je druhé najľudnatejšie kopcovité osídlenie v Severnom Maďarsku, najkrajšie historické mesto v krajine s pozoruhodným vzdelávacím a kultúrnym centrom. Priťahuje turistov svojimi termálnymi kúpeľmi, tematickými kúpeľmi, populárnymi múzeami a umeleckými pamiatkami a má vynikajúce turistické centrum. Vinohradnícka oblasť Eger patrí k najvýznamnejším vinohradníckym oblastiam na svete: najobľúbenejšie, chránené pôvodu, víno Egri Bikaver je jedným z najžiadanejších maďarských vín na maďarskom trhu.

Okolie Egeru je mimoriadne bohaté na prírodné a historické atrakcie, liečivé vody a kultúrne programy, známe vinárske závody, termálne a wellness kúpele Egerszalok (termálne kúpele Salt Hill) sú vzdialené 5 km, termálne údolie Demjen a aquapark sú vzdialené 10 km , Národný park Bukk, jaskyne, turistické centrá (Szilvasvarad, Galyateto, Noszvaj, Sirok, atď.).

Adresa: HU-3325 Noszvaj Tešíme sa na vaše otázky e-mailom! Marton Rajna, iroda@renk.hu

realitypark

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy vily
Počet izieb 5 izieb
Vlastníctvo osobné
Podlahová plocha 25000
Celková výmera: 320
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Súkromná osoba

Lokalita

Maďarsko, Zahraničie
HU-3325 Noszvaj, 3325
Cena: 361 000
Kontakt
Kontakt: Marton Rajna, iroda@renk.hu
Nezabudnite spomenúť že voláte z RealityPark.sk

Podobné nehnuteľnosti

realitypark
realitypark
realitypark