Výhodná poloha na frekventovanom mieste

Prenájom

Popis

Prenájom obchodného priestoru nachádzajúceho sa na Drevenej ulici v Galante, v bezprostrednej blízkosti obchodného domu Tesco s parkovaním hneď pri prevádzke + možnosť vyhradeného parkovacieho miesta poskytnuté majiteľom budovy (až do 10 parkovacích miest). 

Prenájom je v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, v centre mesta a vysokou frekvenciou návštevníkov. V okolí a v OD Tesco sa nachádza množstvo navštevovaných prevádzok: lekáreň, klenoty, kebab, Slovenská sporiteľňa, kvety, Tatra banka, hračkárstvo, optika, doplnky mobilov, chovateľské potreby, tlačiarne...

Obchodný priestor sa nachádzajú na vyvýšenom prízemí, do ktorého je možný vstup priamo z exteriéru a interiéru (2 vstupy). Súčasťou prenájmu je aj prislúchajúca terasa. 940968312Interiér (76 m2) je dispozične predelený na dve miestnosti. Má vlastnú toaletu s umývadlom a odkladací priestor. Priestory sú klimatizované s vysokými stropmi, vykurované, voda, NN, internet, hlásiče požiaru. V prípade záujmu je možnosť prenajať aj skladové priestory nachádzajúce sa priamo v budove.  Priestor je vhodný na prevádzku obchodu  - maloobchodnej predajne, kancelárie, showroom-u, eshopu, vzorkovne a pod. Úpravy priestoru sú možné po dohode s majiteľom budovy, v prípade dlhodobého nájmu je otvorené jednanie aj o financovaní prestavby.

CENA NA DOTAZ

MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO PRENÁJMU .

PROVÍZIU NEPLATÍTE! Komunikujete priamo s majiteľom (prevádzkarom)

kontakt:

Ing. Peter Heneš, mobile: +421 907 579 909, e-mail: henes@workhaus.sk

realitypark

Špecifické detaily inzerátu

Lokalita

Slovensko
Drevená 888/3, 924 01
Cena: na dotaz
Kontakt
Kontakt: Ing. Peter Heneš
Telefón:: +4..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z RealityPark.sk
Pridal
Neregistrovaný inzerent
realitypark

 

No Internet Connection