Pozor Investori! Minerálna voda na predaj v severnom Maďarsku!

Predaj

Popis

Pozor Investori! Minerálna studňa na predaj v severnom Maďarsku!

Pozemok s minerálnou a pramenitou studňou na predaj majiteľom v Bukkalji, na okraji mesta Noszvaj, hneď vedľa cesty do Szomolya.

Pozemok sa nachádza 9 km od diaľnice M3, asi 50 km od železničnej nákladnej zátoky v Miškolci, 150 km od Budapešti a 15 km od Egeru.

Vratný pozemok: asi 5000 m2 (53819,55 UK&US štvorcových stôp). Voda z vodovodu, čistenie odpadových vôd, plyn, elektrina 3x50 A, rozšíriteľná.

Architektonická klasifikácia: Pás BCS 3, plocha budovy 30% sa rovná približne 1500 m², s výškou hrebeňa 7,5 m.

Hĺbka vrtu: 60,5 m.

Uznávaná prírodná minerálna voda. Obsah minerálov je 828 mg / l, najmä typu hydrogénuhličitanu vápenatého a horečnatého. Odtok z fontány je 80 l / s. Množstvo vody sa môže zvýšiť.

Studňa vlastní potrebné papiere na fungovanie; dokumentácia obsahuje licencované referenčné číslo katastra pre klasifikáciu pramenitých vôd!

Eger je druhé najľudnatejšie kopcovité osídlenie v Severnom Maďarsku, najkrajšie historické mesto v krajine s pozoruhodným vzdelávacím a kultúrnym centrom. Priťahuje turistov svojimi termálnymi kúpeľmi, tematickými kúpeľmi, populárnymi múzeami a umeleckými pamiatkami a má vynikajúce turistické centrum. Vinohradnícka oblasť Eger patrí k najvýznamnejším vinohradníckym oblastiam na svete: najobľúbenejšie, chránené pôvodu, víno Egri Bikaver je jedným z najžiadanejších maďarských vín na maďarskom trhu.

Okolie Egeru je mimoriadne bohaté na prírodné a historické atrakcie, liečivé vody a kultúrne programy, známe vinárske závody, termálne a wellness kúpele Egerszalok (termálne kúpele Salt Hill) sú vzdialené 5 km, termálne údolie Demjen a aquapark sú vzdialené 10 km , Národný park Bukk, jaskyne, turistické centrá (Szilvasvarad, Galyateto, Noszvaj, Sirok, atď.).

Adresa: HU-3325 Noszvaj

Tešíme sa na vaše otázky e-mailom! Pán Marton Rajna, iroda@renk.hu

 

realitypark

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Pozemky priemyselné
Vlastníctvo osobné
Umiestnenie zastavaná časť obce
Terén rovinatý
Inzerent: Súkromná osoba

Lokalita

Maďarsko, Zahraničie
HU-3325 Noszvaj, 3325
Cena: 316 000
Kontakt
Kontakt: Marton Rajna, iroda@renk.hu
Nezabudnite spomenúť že voláte z RealityPark.sk

Podobné nehnuteľnosti

realitypark
realitypark
realitypark