Pripravili sme pre vás možnosť prezentovať vaše realitné ponuky na úvodnej strane nášho portálu RealityPark.sk v zaujímavých cenových reláciách. Náš portál má denne množstvo návštev a úvodná strana je prvá, ktorá je zobrazená návštevníkovi. Svoju realitnú kanceláriu môžete prezentovať lacno a dlhodobo, a tým sa odlíšiť od konkurencie. Odkaz môže byť smerovaný na vaše ponuky alebo domovskú stránku. V prípade záujmu o zobrazenie na úvodnej strane vyplňte nižšie zobrazený formulár a my vás budeme kontaktovať. Neváhajte, miesta sú obmedzené.
 
Zverejňujeme realitné články
Portál Reality Park zverejňuje realitné články, PR články a tlačové správy z oblastí reality, bývanie a podobne. Potrebujeme na portáli kvalitný obsah. Ak disponujete článkami z uvedených oblastí, radi Vám ich zverejníme. Získate kvalitný spätný link na Vaše webstránky, projekty. A my zase kvalitný obsah pre lepšiu návštevnosť. Informácie telefonicky alebo v kontaktom formulári.


Rozdávanie kreditov, áno, úplne vážne. Pri príležitosti spustenia realitného portálu dostanete teraz raz toľko kreditov zadarmo. Pre príklad: objednávka 300 kreditov v hodnote 12 € s DPH, dostávate bonus 300 kreditov. Spolu teda 600 kreditov za 12 €. Ponuka je výhodná aj pre realitné kancelárie. Kde sa jedná už pekný počet bodov. Najdrahší balík v hodnote 180 € s DPH má spolu 12 000 kreditov, ktoré môžu čerpať podľa potreby. Platby prijímame online pomocou všetkých slovenských a českých bánk. Využite príležitosť mať kredity na RealityPark už teraz a za výhodné uvádzacie podmienky.

Akcia je časovo obmedzená do 31.7.2015
Dnes sme sprístupnili oficiálne realitný portál Reality Park. Dúfame, že sa vám bude páčiť a nájdete všetky potrebné realitné informácie. Portál je nový, postupne sa bude napĺňať obsahom či už realitnými ponukami, článkami alebo iným zaujímavým obsahom. Portál neustále vylepšujeme a stále na ňom pracujeme. Našim cieľom je, časom sa vypracovať k najlepším realitným portálom na Slovensku. Pokiaľ nájdete nejakú chybu alebo dostanete nápad na vylepšenie, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára. Veríme, že s Vašou pomocou sa spolu dopracujeme k želaným výsledkom.
Ešte váhate či sa registrovať alebo podať inzerát na RealityPark len tak anonymne? Neváhajte, ak ste súkromná osoba pri registrácii dostanete automaticky 90 kreditov v hodnote 3,60 €. Ak ste realitná kancelária, dostávate na požiadanie 300 kreditov v hodnote 12 €. Môžete to kedykoľvek využiť na doplnkové zvýrazňovanie inzerátov. Okrem toho že môžete po registrácii inzerát obnovovať a nemusíte ho vytvárať znova, získate aj kredity zadarmo.
Ak ste realitná kancelária, informujte nás o registrácii a my Vám kredity radi pripíšeme.

Akcia na kredity zdarma nieje časovo obmedzená. Platí do odvolania.
Náš realitný inzertný portál RealityPark.sk pre vás milí inzerenti pripravil množstevnú akciu na inzeráty. Ponuka v skratke znie: ak vložíte na portál RealityPark.sk viac ako 30 rôznych kvalitných inzerátov automaticky máte nárok na 90 kreditov zadarmo. Kredity môžete použiť napríklad na zvýraznenie, topovanie inzerátov. Akcia platí v období od 1.7.2015 do 31.7.2015.

Ak spĺňate podmienky minimálne 30 inzerátov, informujte nás prosím na následnom odkaze aby sme vám mohli pripísať kredity.