PREDAJ - mobilné domčeky

Predaj

Popis

Útulné mobilné domčeky s moderným vybavením vhodné k vode či do lesa

Naša realitná kancelária má na predaj dva útulné mobilné domčeky, ktoré sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kompaktný a pohodlný domov. S úžasnou výhodou priestoru ponúkajú tieto domčeky rozlohu približne 23m², čo zabezpečuje komfortné a dostatočne veľké obytné prostredie.

Vítame vás v svete pohodlného a praktického bývania s našimi novými mobilnými domčekmi, ktoré sú plne funkčné a pripravené na bývanie. S úžasnou kombináciou moderného dizajnu a praktických riešení ponúkame domčeky, ktoré zaručujú štýlový a príjemný životný priestor pri vode či v lese.

Moderné vybavenie a funkčné riešenia

Tieto mobilné domčeky sú vybavené novými modernými zariadeniami, vrátane samostatnej kuchynskej linky, ktorá vám umožní prípravu jedál. Okrem toho disponujú samostatnou kúpeľňou s WC, čo zabezpečuje pohodlné a súkromné zariadenia. Predávajú sa zariadené, ak by mal niekto záujem sú na predaj aj s pozemkom pri vode Domaša časť Eva.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií o týchto úžasných mobilných domčekoch. Sme k dispozícii na e-maile annazuzana.gulova@dragonreal.sk alebo telefonicky na čísle +421 944 418 743. Radi vám poskytneme ďalšie podrobnosti a zorganizujeme osobnú prehliadku týchto domčekov.


Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy novostavby
Počet izieb 1 izba
Vlastníctvo osobné
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Holčíkovce, Vranov nad Topľou, Prešovský kraj, Slovensko
09405
Kontaktné informácie annazuzana.gulova@dragonreal.sk
Kontakt: annazuzana.gulova@dragonreal.sk
Telefón:: 09..........zobraziť