ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ - Chata Kysak - Trebejov

Predaj

Popis

Predstavte si idylický únik z každodennej reality do objatia tichej prírody, kde vaším najbližším susedom je pokoj a súkromie.
Ponúkame na predaj chatu s úžitkovou plochou 55 m², umiestnenú na prenajatom pozemku o rozlohe približne 1,5 ára od urbariátu na 10 rokov. Pozemok je celý oplotený. Obytná plocha chaty 37 m², poskytuje útulné bývanie doplnené o moderné pohodlie ako televízia DIGI. Samozrejmosťou je elektrina s prípojkou aj na 380V, voda je z neďalekého prameňa.
 
Chata je obklopená bujnou zeleňou s lesom, kde súkromie je zaručené vďaka 100 metrov vzdialenej najbližšej chate, táto nehnuteľnosť je skutočným rajom pre milovníkov prírody. Ponúka nie jedno, ale dve letné sedenia pre tie nezabudnuteľné večery s priateľmi a rodinou, ohnisko pre nočné rozhovory pod hviezdami, letnú kuchynku pre vášne kulinárske experimenty v teplých mesiacoch a dielničku pre vaše hobby. A čo viac, predstavte si ranné prebúdzanie s výhľadom na lúku, kde sa pasú kone na opačnej strane rieky Hornád. Táto chata Vás prenesie do čias kedy vládol pokoj a harmónia a životu stačilo fakt málo.
 
Je skvelé, že chata ponúka možnosť celoročného využitia! To znamená, že sa môžete tešiť na útočisko v prírode počas všetkých štyroch ročných období. Či už na chladné zimné večery pri kozube, jar plnú rozkvitajúcej prírody, letné dni plné slnka a zábavy alebo na jeseň, kedy sa príroda oblieka do zlatistých farieb. Každé ročné obdobie prinesie so sebou jedinečné potešenie a možnosti pre relax a odpočinok v tomto krásnom prostredí.
 
Jediným kompromisom je prístupová cesta, ktorá však sľubuje dobrodružstvo pri každej ceste na chatu ale aj z nej. Nechajte sa zlákať do sveta, kde čas plynie pomalšie, a každý deň je príležitosťou objavovať krásy prírody. Táto chata nie je len chatou, je to brána do pokojného života kde prírodných zázrakov je nekonečno.

Kontakt: 
 
Maklér: Martina Baranová
Mobil: 0944 418 743
Mail: martina.baranova@dragonreal.sk

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 2 izby
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 37
Úžitková plocha 55
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Trebejov, Košice - okolie, Košický kraj, Slovensko
Cena: 31 500 31500
Kontaktné informácie Maklér: Martina Baranová
Mobil: 0944 418 743
Mail: martina.baranova@dragonreal.sk
Kontakt: martina.baranova@dragonreal.sk
Telefón:: 09..........zobraziť