2-izb., 61,54 m2 s balkónom, zrekonštruovaný, ul. THK

Predaj

Popis

Ponúkam Vám na predaj priestranný, slnečný, zrekonštruovaný a dispozične zmenený 2-izbový byt v Banskej Bystrici, v časti Fončorda, na ulici THK č. 19. Nachádza sa na treťom poschodí v bytovke s výťahom. Byt je vnútorný. Výmera bytu s príslušenstvom je 61,54 m2 plus balkón z obývačky a lodžia z kúpeľne. Byt bol dispozične zmenený, čím vznikla priestranná kuchyňa a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom s výstupom na lodžiu. Izby sú nepriechodné. Orientácia bytu je východ (kuchyňa, 1 izba, kúpeľňa, balkón, lodžia). Západ - 1 izba. Byt pôsobí veľmi dobre, má priestrannú vstupnú chodbu, kuchyňu, kúpeľňu, ale aj obe nepriechodné izby. V izbách sú drevené, ošetrené dubové parkety, ktoré sú vo veľmi dobrom stave. V celom byte sú nové plastové okná, nová elektroinštalácia, nové rozvody vody, odpadu. Kuchynská linka je vymenená. Varí sa na indukcii a elektrickej rúre. Kúpeľňa je murovaná, zrekonštruovaná, má sprchový kút a je osobitne od WC. V kuchyni a na chodbe je keramická dlažba. Byt je čistý, vzdušný, vyprataný - okrem zabudovaných súčastí, ktoré sú automaticky súčasťou bytu pri predaji. Z bytu je pekný výhľad na zeleň. Náklady sú 133 € plus elektrika. V bytovom dome je k dispozícii optika podľa výberu.
Bytový dom je zateplený čistý, udržiavaný vchod. K bytu patrí murovaná pivnica. Parkovanie je celkom fajn - pred bytovým domom na prístupovej komunikácii. V okolí je veľa zelene, viacero športovísk, blízko je plážové kúpalisko kde sa dá v zime korčuľovať, alebo bežkovať - sú vybudované bežkárske trate. Za chvíľu ste aj v Lidli, Bille. V okolí sa nachádza všetka dostupná občianska vybavenosť. Lokalita je jedným z plusov.
Výhody: lokalita, výhľad na zeleň, orientácia svet. strán, vnútorný byt, výťah, poschodie, balkón, lodžia, celkovo priestranný byt, oddelené WC, nepriechodné izby, byt po rekonštrukcii, čistý a prázdny byt, zateplený bytový dom v dobrom udržiavanom stave, murovaná pivnica, byt je vhodný aj ako investícia na prenájom.
Určite Vám odporúčam obhliadku tejto nehnuteľnosti.
Volať môžete kedykoľvek, ak Vám nezdvihnem telefón hneď, určite Vám zavolám naspäť.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním, máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Spolupracujeme s bankami, stavebnými sporiteľňami. Vieme Vám poradiť a zabezpečiť aj poistenie nehnuteľnosti, domácnosti, zodpovednosti za škodu a poistenie úveru k hypotéke.
Teším sa na obhliadku s Vami :) Želám Vám pekný deň a všetko dobré:)
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2306
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Špecifické detaily inzerátu

ID 2306
Byty 2 izbový
TYP predaj
Vlastníctvo osobné
Úžitková plocha 62
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: 1
Balkón: 1
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Výťah áno
Stav objektu úplná rekonštrukcia
Konštrukcia: tehlový
Druh parkovania: verejne
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Pivnica: murovaná
Energetický certifikát: neuvedené
Výhody zateplenie stavby
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Banská Bystrica, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, Slovensko
Cena: 145 000 145000
Kontaktné informácie
Kontakt: Katarína Kubincová
Telefón:: 09..........zobraziť

Podobné nehnuteľnosti