2-izbový byt byt, Bratislava, Staré Mesto, Mlynská dolina (časť Staré Mesto)

Predaj

Popis

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v CUBICON, s rozlohou 56,51 m2 plus balkón 6,55 m2 na 3.poschodí z 8 s výťahom, orientovaný do tichého vnútrobloku, na Východnú stranu (doobedné slniečko).

Byt je dispozične riešený vstupnou chodbou, kde je šatníková roldor, samostatné wc s umývadlom, v kúpeľni je vaňa, samostatná spálňa so vstupom na balkón (do tichého dvora), otvorená obývačka prepojená s jedálenským sedením a kuchyňou do "U" so vstavanými spotrebičmi.

Byt je kompletne zariadený (chladnička, automatická práčka, rolldor šatníková skriňa v spálni aj na chodbe, manželská posteľ, rozkladacia sedačka, jedálenské sedenie, písací stolík. V prípade záujmu, môže toto zariadenie v byte zostať bez navýšenia ceny.

Náklady na bývanie sú: správca: 98,70,-Eur plus Elektruíka 15,-Eur vypočítane zálohovo pre 2 osoby. Byt je kúpou voľný, nie je zaťažený úverom a je možné tento financovať prostredníctvom HPÚ. K bytu patrí pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu, je murovaná s bezpečnostnými dverami s rozlohou 1,72 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2009.

Bývanie v Mlynskej Doline obnáša skvelú dostupnosť centra, mestskej hromadnej dopravy a diaľničného obchvatu.

Najväčším benefitom je prítomnosť nákupnej galérie ktorá disponuje rozlohu 7 600 m², z toho 5 000 m² obchodných plôch, 600 m² určených pre stravovanie, 150 m² pre administratívu a 1 300 m² pre šport, fitnes a oddych.

Byty v projekte CUBICON sú dobre známe kvalitným prevedením interiérového štandardu - podlahy, dlažby, okná, sanita... Parkovanie je pre majiteľov jednotlivých bytov zabezpečené za rampou na ďiaľkové ovládanie.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek na mail: weber@weberreality.sk


Špecifické detaily inzerátu

Byty 2 izbový
TYP predaj
Vlastníctvo osobné
Úžitková plocha 56
Podlahová plocha 56
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: 1
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Výťah áno
Okná: plastové
Kúpelňa / WC: vaňa klasická, oddelené WC
Kuchyňa kuchynský kút, chladnička
Vek objektu 20
Stav objektu novostavba
Konštrukcia: tehlový
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Kúrenie: ústredné
Zariadenie čiastočne zariadený
Bezpečnosť: bezpečnostné dvere
Pivnica: murovaná
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Staré Mesto, Bratislava I, Bratislavský kraj, Slovensko
Mlynská dolina
Cena: 225 000 225000
Kontaktné informácie weber@weberreality.sk
Kontakt: weber@weberreality.sk
Telefón:: 09..........zobraziť

Podobné nehnuteľnosti