Predaj mobilný dom Chorvátsko, Pirovac

Predaj mobilný dom Chorvátsko, Pirovac

Popis

Vnútorná rozloha mobilného domčeka je 32m2. K domčeku prináleží terasa o rozlohe ďalších 24m2. Celková rozloha mobilného domčeka s terasou je 56 m2.

Mobilný domček sa nachádza na pozemku o rozlohe 90m2 (vrátane pozemku okolo domčeka/terasy a vrátane parkovacieho miesta priamo pri domčeku).

Lokalizácia: Chorvátsko, obec Pirovac, kemp Miran, Zagrebačka ulica, domček 126, cca. 40m od pláže.

Vnútorné vybavenie tvoria dve oddelené, neprechodné spálne a obývačka spojená s kuchyňou.
V spálni č. 1 sa nachádza manželská posteľ a skrinky na odkladanie vecí/oblečenia.
V spálni č. 2 sa nachádzajú dve samostatné postele a skrinky na odkladanie vecí/oblečenia.
Z každej spálne je vstup do kúpeľne s WC (každá spálňa má vlastnú kúpelňu a WC).
V kúpeľni č. 1 s a nachádza sprchový kút, umývadlo, WC a bidet.
V kúpeľni č. 2 s a nachádza sprchový kút, umývadlo a WC.
Obývačka je spojená s kuchyňou.
Kuchyňa je plne vybavená (vrátane plynového sporáku, rúry na pečenie, mikrovlnnej rúry, chladničky s mrazničkou atď.). V tejto miestnosti sa nachádza aj rozkladací gauč, jedálenský stôl a stoličky. V tejto izbe je aj klimatizácia, ktorá vychladí celý domček.
K mobilnému domčeku patrí aj veľká terasa o rozlohe 24m2, na ktorej sa nachádza vonkajšie posedenia. Na terase sa nachádza aj letná kuchyňa vrátane možnosti využitia elektrického grilu a práčky. Na terase sa nachádza aj TV. Ku terasa patrí aj uzamykateľná komora (odkladacia miestnosť) priamo so vstupom priamo z terasy.
Mobilný domček je postavený pod veľkými borovicami, ktoré poskytujú v horúcich dňoch príjemný/prirodzený tieň. K dispozícii je však aj účinná klimatizácia. Domček je napojený na inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina).

Súčasťou predaja nie je pozemok, ten je v prenájme od kempu Miran. Ročné náklady za prenájom pozemku sú vrátane energií sú 6 200 EUR + voda a elektrika.

Domček je možné prenajímať hosťom. V kempe je recepcia, ktorá odovzdá a preberie od hostí kľúče od domčeka. Ubytovať je možné až 4 dospelé osoby a 2 deti.

Pirovac sa nachádza cca. 10 km od Vodíc v Pirovackom zálive. Pirovac sa taktiež nachádza v bezprostrednej blízkosti dvoch Národných parkov - Kornati a Krka a len 5 kilometrov vzdialený je aj od Parku prírody Vranské jazero. Pirovač je obklopený nádhernými plážami (voda v mori je v priemere o 3 - 4 stupne TEPLEJŠIA ako priemerná teplota Jadranského mora), skrytými zátokami, ostrovčekmi a prekrásnou prírodou.

Kontakty:
Branislav Kopál: 0903 688 165
Jozef Nemec: 0910 974 650

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy mobilné domy
Počet izieb 3 izby
Vlastníctvo osobné
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Súkromná osoba


Lokalita

Zahraničie
Ondavská, 6, 82108
Cena: 40 000 40 000
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné nehnuteľnosti