Rodinný dom Cabaj-Čápor, Nitra, 112 m2, pozemok 9 ár

Predaj

Popis

Predáme rodinný dom  v obci Cabaj-Čápor, časť Čápor. Nachádza sa 6 km od Nitry, hneď na začiatku dediny. Dispozícia: vstupná chodba, tri samostatné izby ( z nich jedna má cca 30m2, je to výborný priestor  na rodinné stretnutia)  kuchyňa s komorou a kúpeľňa s WC. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu, vodu, elektriku, plyn, má vlastnú studňu. Okná sú pôvodné, ale sú izolačne upravené.  Ústredné kúrenie je na plyn aj tuhé palivo. Ohrev vody – elektrický bojler. Dom je suchý, niekoľko rokov  systém SOLAR VENTI, umiestnený na streche, zabezpečuje beznákladové prúdenie vzduchu v dome,  v dome sa tak udržiava suchá a čerstvá klíma, znižuje sa relatívna vlhkosť a tým sa okrem iného aj znižujú  náklady na kúrenie v zimnom období. Podlahy sú lino a dlažba. Povala domu je vhodná na odkladanie málo používaných vecí.

 

Dom je mimoriadne vhodný pre záujemcu, ktorý by sa chcel venovať záhradkárčeniu alebo chovu domácich zvierat. Sú tu výborné podmienky na zaváranie, či domácu zabíjačku. Okrem samostatnej garáže a dielni, v ktorej je domáca sušička a pivnica, sú tu ešte iné hospodárske budovy,  ktoré je možno na tento účel využívať. K pozemku patrí záhrada, v ktorej je vinič a  ovocné stromy.

 

V obci je výborná občianska vybavenosť, dve MŠ, dve  ZŠ, zdravotné stredisko, lekáreň, predajne, reštaurácie, penzión. Z Čapora je veľmi blízke napojenie k R1.

 

Nakoľko sme vlastníkmi   záhrady (cca 15 árov), ktorá pokračuje za pozemkom domu, ponúkame mimoriadne výhodné podmienky  pri jej prenájme, prípadne predkupné právo v prípade záujmu o predaj (je predpoklad, že   z časti tejto  záhrady sa v budúcnosti vytvoria stavebné pozemky).  Zo záhrady je na viacerých miestach krásny výhľad na dedinu  a jej okolie.

 

Kontakt: miroslav.biljnja@gmail.com alebo telefonicky: 0944 749 575 - prosím volať každý deň od 18,00 hod.- 20,00 hod. prípadne zanechať SMS a následne sa Vám ozveme.

realitypark

Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Domy rodinné domy
Počet izieb 3 izby
Vlastníctvo osobné
Podlahová plocha 112,5
Pivnica m2: 12
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: 1
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: 1
Špajza: 1
Šatník: Nie
Podlaha dlažba, PVC
Steny omietky, tapety
Okná: pôvodné
Kúpelňa / WC: vaňa klasická
Kuchyňa linka, sporák, kuchynský kút, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička
Vek objektu 60
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Druh parkovania: verejne, garážové
Kúrenie: lokálne
Zariadenie zariadený
Vybavenie televízor, telefón
Energetický certifikát: neuvedené
Výhody tiché prostredie, škola/škôlka, obchody
Elektrika: na pozemku
Odpady: kanalizácia
Inzerent: Súkromná osoba

Lokalita

Cabaj-Čápor, Nitra, Nitriansky kraj, Slovensko
Čápor
Cena: 72 000 Cena dohodou
Kontakt
Kontakt: Miroslav Biljnja: miroslav.biljnja@gmail.com alebo telefonicky: 0944 749 575 - prosím volať každý deň od 18,00 hod.- 20,00 hod. prípadne zanechať SMS a následne sa Vám ozveme.
Telefón:: 09..........zobraziť
Nezabudnite spomenúť že voláte z RealityPark.sk
Pridal
Neregistrovaný inzerent

Podobné nehnuteľnosti

realitypark
realitypark
realitypark