ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ - Chata Kysak - Trebejov

Predaj

Popis

Predstavte si idylický únik z každodennej reality do objatia tichej prírody, kde vaším najbližším susedom je pokoj a súkromie.

Ponúkame na predaj chatu s úžitkovou plochou 55 m², umiestnenú na prenajatom pozemku o rozlohe približne 1,5 ára od urbariátu na 10 rokov. Pozemok je celý oplotený. Obytná plocha chaty 37 m², poskytuje útulné bývanie doplnené o moderné pohodlie ako televízia DIGI. Samozrejmosťou je elektrina s prípojkou aj na 380V, voda je z neďalekého prameňa.

Chata je obklopená bujnou zeleňou s lesom, kde súkromie je zaručené vďaka 100 metrov vzdialenej najbližšej chate, táto nehnuteľnosť je skutočným rajom pre milovníkov prírody. Ponúka nie jedno, ale dve letné sedenia pre tie nezabudnuteľné večery s priateľmi a rodinou, ohnisko pre nočné rozhovory pod hviezdami, letnú kuchynku pre vášne kulinárske experimenty v teplých mesiacoch a dielničku pre vaše hobby. A čo viac, predstavte si ranné prebúdzanie s výhľadom na lúku, kde sa pasú kone na opačnej strane rieky Hornád. Táto chata Vás prenesie do čias kedy vládol pokoj a harmónia a životu stačilo fakt málo.

Je skvelé, že chata ponúka možnosť celoročného využitia! To znamená, že sa môžete tešiť na útočisko v prírode počas všetkých štyroch ročných období. Či už na chladné zimné večery pri kozube, jar plnú rozkvitajúcej prírody, letné dni plné slnka a zábavy alebo na jeseň, kedy sa príroda oblieka do zlatistých farieb. Každé ročné obdobie prinesie so sebou jedinečné potešenie a možnosti pre relax a odpočinok v tomto krásnom prostredí.

Jediným kompromisom je prístupová cesta, ktorá však sľubuje dobrodružstvo pri každej ceste na chatu ale aj z nej. Nechajte sa zlákať do sveta, kde čas plynie pomalšie, a každý deň je príležitosťou objavovať krásy prírody. Táto chata nie je len chatou, je to brána do pokojného života kde prírodných zázrakov je nekonečno.


Špecifické detaily inzerátu

ID 7541
TYP predaj
Domy chaty a chalupy
Počet izieb 2 izby
Vlastníctvo osobné
Zastavaná plocha 37
Úžitková plocha 55
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Okná: pôvodné
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Trebejov, Košice - okolie, Košický kraj, Slovensko
Cena: 31 500 31500
Kontaktné informácie Anna Zuzana Gulová
Kontakt: annazuzana.gulova@dragonreal.sk
Telefón:: 0..........zobraziť