Prémiové obchodné priestory v bytovom dome Kaskády Veľký Krtíš

Prenájom

Popis

Ponúkame na prenájom moderný, novo-vybudovaný, obchodný priestor v bytovom dome Kaskády na ulici Okružná vo Veľkom Krtíši, ktorý dopomôže zviditeľniť a zexkluzívniť Váš obchodný záujem.  Obchodný priestor č. 4 má veľmi exkluzívnu polohu v rámci bytového domu. Je to rohový, presklený, slnečný priestor, ktoré vyzerá naozaj nadštandardne. Jeho celková rozloha je 78,8 m². Priestor je slnečný, priestranný, dobre viditeľný a má dve vlastné sociálne zariadenia ( možné rozdeliť na pánske a dámske sociálne zariadenie) . Pozostáva z jednej slnečnej krásnej priestrannej miestnosti. Priestor je v zimnom období centrálne vykurovaný, pričom teplota je nastaviteľná na požadovanú hodnotu. Prenájom daného priestoru sa pohybuje na hranici 750 eur za jeden kalendárny mesiac, poprípade cena nájmu je dohodou možná. Pre viacej informácií alebo dohodnutie osobnej prehliadky priestoru neváhajte kontaktovať majiteľa bytového domu Kaskády na telefónnom čísle : 0903 506 526.

Ponúkame na prenájom moderný, novo-vybudovaný, obchodný priestor v bytovom dome Kaskády na ulici Okružná vo Veľkom Krtíši, ktorý dopomôže zviditeľniť a zexkluzívniť Váš obchodný záujem. Obchodný priestor č. 3 má celkovú rozlohu 23,2 m². Priestor je slnečný, priestranný, dobre viditeľný a má vlastné sociálne zariadenie. Pozostáva z jednej priestrannej miestnosti. Priestor je v zimnom období centrálne vykurovaný, pričom teplota je nastaviteľná na požadovanú hodnotu. Prenájom daného priestoru sa pohybuje na hranici 220 eur za jeden kalendárny mesiac, poprípade cena nájmu je dohodou možná. Tento priestor je možný spojiť s obchodným priestorom č. 2. Pre viacej informácií alebo dohodnutie osobnej prehliadky priestoru neváhajte kontaktovať majiteľa bytového domu Kaskády na telefónnom čísle : 0903 506 526.

Ponúkame na prenájom moderný, novo-vybudovaný, obchodný priestor v bytovom dome Kaskády na ulici Okružná vo Veľkom Krtíši, ktorý dopomôže zviditeľniť a zexkluzívniť Váš obchodný záujem. Obchodný priestor č. 2 má celkovú rozlohu 52m². Priestor je slnečný, priestranný, dobre viditeľný a má vlastné sociálne zariadenie. Pozostáva z dvoch miestností a balkónu, ktoré sú od seba oddelené dverami. Druhá miestnosť môže byť využívaná ako skladový priestor, či technická miestnosť a nachádza sa tam balkón. Priestor je v zimnom období centrálne vykurovaný, pričom teplota je nastaviteľná na požadovanú hodnotu. Prenájom daného priestoru sa pohybuje na hranici 490 eur za jeden kalendárny mesiac, poprípade cena nájmu je dohodou možná. Pre viacej informácií alebo dohodnutie osobnej prehliadky priestoru neváhajte kontaktovať majiteľa bytového domu Kaskády na telefónnom čísle : 0903 506 526.

Ponúkame na prenájom moderný, novo-vybudovaný, obchodný priestor v bytovom dome Kaskády na ulici Okružná vo Veľkom Krtíši, ktorý dopomôže zviditeľniť a zexkluzívniť Váš obchodný záujem. Obchodný priestor č. 1 má celkovú rozlohu 59,6 m². Priestor je slnečný, priestranný, dobre viditeľný a má vlastné sociálne zariadenie. Pozostáva z dvoch miestností, ktoré sú od seba oddelené dverami. Druhá miestnosť môže byť využívaná ako skladový priestor, či technická miestnosť. Priestor je v zimnom období centrálne vykurovaný, pričom teplota je nastaviteľná na požadovanú hodnotu. Prenájom daného priestoru sa pohybuje na hranici 566 eur za jeden kalendárny mesiac, poprípade cena nájmu je dohodou možná. Pre viacej informácií alebo dohodnutie osobnej prehliadky priestoru, neváhajte kontaktovať majiteľa bytového domu Kaskády na telefónnom čísle : 0903 506 526.


Špecifické detaily inzerátu

ID OPC4
TYP prenájom
Komerčné priestory kancelárske
Vlastníctvo osobné
Cena za m2: 9,5
Úžitková plocha v texte
Podlahová plocha v texte
Kúpelňa: 1
Kuchyňa: Nie
Garáž: Nie
Podlaha dlažba
Steny omietky
Okná: hliníkové
Vek objektu novostavba
Stav objektu novostavba
Konštrukcia: tehlový
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Kúrenie: podlahové
Zariadenie nezariadený
Bezpečnosť: bezpečnostné dvere
Výhody luxusný, slnečný, obchody, zateplenie stavby
Inžinierske siete: elektrika, plyn, kanalizácia
Elektrika: na pozemku
Inzerent: Súkromná osoba


Lokalita

Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj, Slovensko
okružná
Kontaktné informácie
Telefón:: 09..........zobraziť
Pridal
Neregistrovaný inzerent