Na predaj rekreačný komplex v Zemplíne (MADARSKO)

Predaj

Popis

Na predaj rekreačný komplex v Zemplíne. Nachádza sa v Telkibánya, 30 km od Košíc a 70 km od Miskolca.
Komplex piatich budov ponúka ubytovanie v niekoľkých kategóriách, so samostatnými apartmánmi a rodinnými apartmánmi, ako aj s izbami otvárajúcimi sa z dvora na prízemí. Pri plnom obsadení apartmánov je kapacita hotela 55 osôb.
Nachádza sa na dvoch pozemkoch o celkovej výmere 5638m2.
Vnútorné nádvorie navodzuje indonézsku atmosféru. Vo dvore sa nachádza 8 apartmánov, ako aj vyhrievaný bazén a jacuzzi. Okrem vonkajšieho-vnútorného koktail baru a sauny má vnútorná časť množstvo miestností, ako je kozmetika a masážna miestnosť atď.
Areál je perfektne vhodný pre teambuildingové školenia, konferencie či obchodné stretnutia, rodinné či firemné akcie, svadby.
V budove „A“ postavenej v roku 2012 sa okrem ubytovania nachádzajú aj obslužné a obslužné priestory. (2 apartmány s vodnými blokmi, wellness oddelením, salónikom, mechanickým priestorom a obývacou izbou). V areáli sa nachádzajú ešte 3 samostatné bytové domy, jedná sa o objekty "B", "C" a "D", z ktorých každý je menším apartmánovým domom s 2 apartmánmi, s vodným blokom a terasou. Budovy sú vykurované ústredným kúrením, k ekonomickej prevádzke napomáhajú inštalované slnečné kolektory. Na tomto nádvorí je celkom 8 apartmánov (2+2 osoby), z toho 2 majú 40 m2 a 6 30 m2, každý s vlastnou terasou.
Budova „E“ je momentálne v rekonštrukcii a nie je v prevádzke. Parkovisko komplexu sa nachádza pred touto budovou, kam sa zmestí až 20 áut.
V budove „F“ postavenej v roku 2007 sa na prízemí nachádzajú mokré miestnosti, oddychové a masážne priestory, na poschodí 5 apartmánov.
Cena: 731.000,- Eur
Zsuzsanna Csendom
Mobil: +36 30 / 796 06 71 (po anglicky, po nemecky)
e-mail: csendom.zsuzsanna@immo1.huLokalita

Maďarsko, Zahraničie
Telkibánya, 3896
Cena: 731 000 731000
Kontaktné informácie
Telefón:: +3..........zobraziť
Pridal
Neregistrovaný inzerent