2 izbový byt v Apartmánovom komplexe v podtatranskej obci Horný Slavkov Neviditeľný inzerát

Kategória

Reality / Byty

Popis
Ponúkam na predaj krásny 2 izbový byt s veľkým balkónom, ktorý sa nachádza v Apartmánovom komplexe v podtatranskej obci Horný Slavkov pod Starým Smoko
Ponúkam na predaj krásny 2 izbový byt s veľkým balkónom, ktorý sa nachádza v Apartmánovom komplexe v podtatranskej obci Horný Slavkov pod Starým Smokovcom. Horný Slavkov patrí pod katastrálne územie Veľký Slavkov a leží v podhorí Vysokých Tatier.
Tento byt s príjemnou atmosférou a pocitom domova disponuje rozlohou 73m2 a balkónom v rozmere 8m2. Byt je orientovaný na Južnú stranu, ktorá poskytuje dostatok slnka takmer počas celého dňa. 2 izbový byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Pri vstupe do Apartmánového komplexu Vás privíta príjemné vonkajšie posedenie, kde si môžete dopriať kávičku alebo si len tak posedieť/vychutnávať čaro okolitého prostredia a ticha lokality. K bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie miesto , ktoré je len 15 metrov od hlavného vchodu. Vstupná hala, ako aj chodby sú veľkorysé svojou priestrannosťou, čo umožňuje využiť ich aj ako úložný priestor, napríklad na bicykle prípadné iné veci. Byt nedisponuje pivnicou. Pivnicu je však možné si dokúpiť, v prípade záujmu.
Bytové dvere sú bezpečnostné a protipožiarne (6 komorové s bezpečnostným zámkom zn. SECURIDO). Byt pozostáva z predsiene, ktorej súčasťou je aj samostatná technická miestnosť, kde sa nachádza plynový kotol a tiež dostatok úložného priestoru. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a predáva sa vrátane zariadenia, ktoré v ňom vidíte. Z predsiene prechádzame do kuchyne, ktorá je prepojená s obývačkou , čo dodáva bytu príjemný vizuálny pocit otvoreného a presvetleného priestoru.
Ďalšou miestnosťou je spálňa , ktorá je samostatná a situovaná vedľa obývačky. Z obývačky rovnako ako aj zo spálne je samostatný východ na balkón.
Kúpeľňa a WC sú samostatne .
KUCHYŇA: Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi (elektrická rúra, vstavaná mikrovlnná rúra, dotyková indukčná varná doska, chladnička s mrazničkou, led svetlo nad pracovnou doskou). Kuchyňa je priestranná a prehľadná svojim usporiadaním. Súčasťou kuchyne je aj kuchynský stôl.
KÚPEĽŇA: V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa a čo považujem za veľký pre väčší komfort je vybavená dvoma umývadlami. Práčka je tiež súčasťou vybavenia kúpeľne.
OBÝVAČKA: Obývačka je prepojená s kuchyňou. Je rovnako veľkorysá na/má veľkorysý priestor a okrem pohodlného sedenia tu nájdeme aj priestor na pracovný kútik. Byt sa zmenou dispozície môže zmeniť aj na 3 izbový.
SPÁLŇA: Spálňa je vybavená nábytkom na mieru z masívneho dreva, dekorovaná dizajnovými svetielkami , ktoré sú pri nočných stolíkoch. Okrem veľkej a pohodlnej postele tu nájdeme aj veľkú šatníkovú skriňu a komodu.
VÝHODY:
- Byt po kompletnej rekonštrukcii , kompletne zariadený vrátane všetkých spotrebičov
- Žiadne ďalšie nevyhnutné investície, stačí sa len nasťahovať
- Bývanie v príjemnej lokalite, v blízkosti prírody
- dostupnosť rôznych športových aktivít ( beh, prechádzky v neďalekom lese, bežkovanie, blízkosť lyžiarskych stredísk , turistických chodníkov a iné )
- Pokojná štvrť
- Priateľské medziľudské vzťahy so susedmi
- Možnosť využívať byt na trvalé bývanie, občasnú rekreáciu alebo investičné príležitosti (krátkodobý prenájom)
- Vlastné plynové kúrenie ( možnosť regulácie mesačných nákladov)
- Mesačné náklady do 200€ ( elektrika, plyn, mesačný poplatok do fondu opráv, internet)
- Optika – je v štádiu budovania
- Bytová jednotka je v správe spoločenstvo vlastníkov bytov
- Najbližšie plánované aktivity spojené s bytovým domom a jeho zveľadením (stavba prístrešku pri vstupe do komplexu, oprava prístupovej cesty, r.2023 )
- Byt je k dispozícii ihneď k užívaniu
LOKALITA:
Milovníci prírody a ľudia, ktorí uprednostňujú bývanie v tichšej lokalite, polohu nehnuteľnosti určite ocenia.
Horný Slavkov sa nachádza len 3 km od Starého Smokovca, v podhorí Vysokých Tatier. V lokalite sa nachádzajú rodinné domy a apartmánový dom. Susedské vzťahy medzi vlastníkmi bytov ako aj rodinných domov sú veľmi priateľské. Za niekoľko rokov sa tu vytvorila komunita ľudí, ktorí si vzájomne pomáhajú , čo môžeme považovať za ďalší bonus bývania v tejto lokalite. Prevažne v bytovom dome trvalo bývajú mladé rodiny s deťmi, resp. sa byty využívajú na vlastnú rekreáciu majiteľov. Vlastníci bytov ich navštevujú len počas víkendov alebo prázdnin.
Byt sa teda môže využívať na trvalé bývanie, tak ako sa využíval aj teraz alebo na víkendové pobyty. Nakoľko sa jedná o lokalitu, ktorá je súčasťou Vysokých Tatier je možné využiť aj potenciál v podobe krátkodobých prenájmov bytu.
V bytovom dom je samozrejme aj výťah. Energetický certifikát na bytový dom nebol dodaný. K apartmánu prislúcha aj jedno parkovacie státie v hodnote 7.500€ (zahrnuté v cene), ktoré sa nachádza na súkromnom parkovisku priamo pod bytovým domom.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2151
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Marta Bušfyová.
Kontakt: 0903 246 649

Špecifické detaily inzerátu

ID: 2151
Byty: 2 izbový
TYP: predaj
Vlastníctvo: osobné
Úžitková plocha: 73
Kúpelňa:: Nie
Kuchyňa:: Nie
Loggia:: Nie
Balkón:: 1
Terasa:: Nie
Garáž:: Nie
Špajza:: Nie
Šatník:: Nie
Stav objektu: úplná rekonštrukcia
Konštrukcia:: tehlový
Kúrenie:: ústredné
Zariadenie:
Pivnica:: neuvedené
Energetický certifikát:: neuvedené
Inzerent:: Realitná kancelária

Pridal

Marta

Lokalita

Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Veľký Slavkov

Detail ponuky

Číslo ponuky: 9311
Zobrazené: 87
Pridané 01-12-2022
Inzerát expiruje: do vymazania