Novostavba v Belej Neviditeľný inzerát

Kategória

Reality / Domy

Popis
RD je nepodpivničený, 4 izbový a bude k dispozícii v stave holodom = z vnútra vymaľované na bielo, z vonku spravená fasáda do farby (biela v kombináci
RD je nepodpivničený, 4 izbový a bude k dispozícii v stave holodom = z vnútra vymaľované na bielo, z vonku spravená fasáda do farby (biela v kombinácii s antracitom prípadne inou farbou alebo obložením) + betónová terasa v celej šírke domu, na ktorú bude východ z dennej časti. Rodinný dom bude zateplený - hrúbka izolačnej vrstvy 15 cm. V podkroví je spravený výlez (z chodby) formou skladacích schodov pre využitie úložného priestoru (neobytného) cca 76 m2.
Zastavaná plocha = 139,79 m2
Úžitková plocha = 109,44 m2

Strešná krytina je betónová BRAMAC platinum v čiernej farbe. Okná sú 3 sklá plastové v antracitovej farbe rámov. Vchodové dvere sú hliníkové s bočným svetlíkom. V obývačke je riešený výstup na terasu cez zdvižno-posuvný HST portál, kde otvor je 3 m (1,5 m pevné a 1,5 m posuvné) (Slovaktual). Vykurovanie je podlahové v celom dome.

Vchod do domu je navrhnutý z bočnej strany a je chránený pred poveternostnými vplyvmi strieškou. V zádverí domu sa nachádza odkladací priestor (technická miestnosť s toaletou), v ktorej sa nachádza kotol a práčka. Za zádverím sa nachádza chodba, ktorá rozdeľuje dom na dennú a nočnú časť. Z kuchyne je prístupná špajza. Obývačka je spojená s jedálňou a kuchyňou. Je tu plánované umiestnenie krbu ako aj presvetlenie veľkou zasklenou stenou od terasy. Celý priestor dennej časti má zvýšený strop. Nočná časť domu je tvorená tromi spálňami a kúpeľňou. V kúpeľni je sprchový kút aj vaňa a druhá toaleta.

Pozemok 600 m2, je oplotený z jednej strany čiastočne cca 13 m, z druhej strany je ohraničený betónovým základom. Pred RD je pripravená spevnená plocha na parkovanie (bez dlažby). Pozemok bude terénne upravený v rovine.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností ma neváhajte kontaktovať.

CENA NA VYŽIADANIE V RK.

Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2196
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Ján Bušfy.
Kontakt: 0917 416 820 (nekontaktovať mailom)

Špecifické detaily inzerátu

ID: 2196
TYP: predaj
Domy: novostavby
Počet izieb: 4 izby
Vlastníctvo: osobné
Úžitková plocha: 109
Celková výmera:: 600
Kúpelňa:: Nie
Kuchyňa:: 1
Loggia:: Nie
Balkón:: Nie
Terasa:: Nie
Garáž:: Nie
Špajza:: Nie
Šatník:: Nie
Stav objektu: neuvedené
Konštrukcia:: tehlový
Kúrenie:: ústredné
Zariadenie:
Energetický certifikát:: neuvedené
Inzerent:: Realitná kancelária

Pridal

Marta

Lokalita

Slovensko, Žilinský kraj, Martin, Belá-Dulice

Detail ponuky

Číslo ponuky: 9401
Zobrazené: 47
Pridané 27-01-2023
Inzerát expiruje: do vymazania