Pozor - ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom s pozemkom v Maďarsku

Predaj

Popis

Ponúkame na predaj starý židovský rodinný dom. S obrovským potenciálom na prestavbu alebo novú výstavbu, nachádzajúci sa len kúsok od hraníc v Maďarsku.

Tento dom, stojaci na rozľahlom 1600 m² pozemku. Neponúka len príležitosť na rekonštrukciu s vysokými stropmi a historickým šarmom, ale aj možnosť vytvorenia nových domov podľa vašej predstavy.

Nech už sa rozhodnete pre obnovu pôvodného domu alebo využitie pozemku na výstavbu viacerých rodinných domov, máte tu jedinečnú príležitosť vytvoriť si svoj vlastný raj. Obec, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, od trhov a pekárne až po rôzne služby, čo zvyšuje atraktivitu lokality.

Prítomnosť nového výrobného závodu Volvo v blízkosti znamená rýchly rozvoj oblasti a zvyšuje potenciálnu hodnotu vašej investície. Blízkosť k mestu Košice navyše ponúka ďalšie možnosti pre kultúrne a spoločenské vyžitie.

Táto nehnuteľnosť je viac než len dom. Je to príležitosť na začatie novej kapitoly plnej príbehov, rodinných radostí a neobmedzených možností. Využite potenciál pozemku na vytvorenie domova alebo viacerých obydlí, ktoré poslúžia budúcim generáciám. Nechajte sa inšpirovať históriou a píšte vlastnú budúcnosť práve tu.

Pozývam vás na osobnú obhliadku tohto jedinečného pozemku s neobmedzenými možnosťami, aby ste si mohli na vlastné oči predstaviť potenciál a začať snívať o vytvorení vášho nového domova.


Špecifické detaily inzerátu

ID 7557
TYP predaj
Domy rodinné domy
Počet izieb 3 izby
Vlastníctvo osobné
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Loggia: Nie
Balkón: Nie
Terasa: 1
Garáž: Nie
Špajza: Nie
Šatník: Nie
Stav objektu neuvedené
Konštrukcia: tehlový
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Energetický certifikát: neuvedené
Inzerent: Realitná kancelária


Lokalita

Maďarsko, Zahraničie
Gonc
Cena: 25 900 25900
Kontaktné informácie annazuzana.gulova@dragonreal.sk
Kontakt: annazuzana.gulova@dragonreal.sk
Telefón:: 09..........zobraziť

Podobné nehnuteľnosti