Rekreačná chata - rezervované Neviditeľný inzerát

Kategória

Reality / Domy

Popis

Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu v časti Línia, v obci Kokava nad Rimavicou. Chata sa nachádza v prekrásnom prostredí prírody, s nádhernými výhľa

Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu v časti Línia, v obci Kokava nad Rimavicou. Chata sa nachádza v prekrásnom prostredí prírody, s nádhernými výhľadmi na okolie.
Prístup je po lesnej ceste, ktorá je udržiavaná aj v zime, vzhľadom na to, že sa nachádza v lyžiarskom stredisku, v blízkosti vlekov. Výmera pozemku je 174 m2.
Chata bola postavená v roku 1978. Základy a spodná časť je murovaná (tepelná kvadra), schodisko je murované a poschodia sú drevené s izoláciou sklenej vaty. Strecha je sedlová plechová. Pred chatou je malá pivnica v zemi 2 m2. Ubytovacia kapacita je 8x lôžko. Dalo by sa aj viac :)
Dispozícia:
Prízemie - prvé nadzemné podlažie: vstupná chodba (zádverie), kuchynka s oknom, samostatná špajza, kúpeľňa so sprchou, WC, umývadlom a prirodzeným vetraním (oknom).
Na prízemí sa nachádza z druhej strany garáž o výmere 20,54 m2. Dala by sa prepojiť so spodnou časťou, čím by vznikol väčší obytný priestor. Schodiskom sa dostaneme na druhé nadzemné podlažie kde sa nachádza obývačka s krbom, s výstupom na priestrannú lodžiu do tvaru L, s výmerou lodžie 14,14 m2, samostatná spálňa, schodiskom sa dostaneme na tretie podlažie kde sa nachádzajú dve spálne s výstupmi na lodžiu.
Nad obytnými podlažiami sa nachádza krov, ktorý je momentálne neobytný, ale dala by sa tam vybudovať ďalšia izba. Stred má výšku 2 m.
Vo fotografiách nájdete aj pôdorysy podlaží s legendou..
Podlahy - prízemie: palubové dosky vo veľmi dobrom stave, kúpeľňa WC, špajza dlažba,schodisko je betónové,
Na prvom poschodí je betónová podlaha, na druhom poschodí sú palubové dosky v dobrom stave.
Užitková plocha celej chaty je 73,05 m2 plus lodžia 20,43 m2 plus garáž 20,41 m2.
Chata je napojená na verejný vodovod, elektriku 380V, odpad je vyvedený do septika. Kúrenie je elektrické, alebo krbom. Ohrev teplej vody je el. bojlerom.
Veľkou výhodou je aj priestranná garáž. Pred chatou je rovinatý pozemok, ktorý sa dá využiť na posedenie, pretože je odtiaľ pekný výhľad na okolitú prírodu. Nachádza sa tam stará dreváreň a murovaný krb, ktoré by už potrebovali údržbu.
V okolí je široká možnosť športovania: v lete turistika, sú vybudované cyklotrasy, hubárčenie atd. Zaujímavé sú aj Hriňovské vodopády, ktoré sú cca 20 km. Zaujímavá je aj Čiernohronská železnica, ktorá je taktiež neďaleko. V blízkosti sú rôzne hotely, penzióny, kde sa dobre najesť po dobre využitom dni.
V zimnom období je tu super.
Lyžiarske Stredisko Kokava - Línia sa nachádza 11 km od Kokavy nad Rimavicou a 42 km od Rimavskej Soboty, v Stolických vrchoch. Zjazdovky ľahkej obtiažnosti, v nadmorskej výške 600 - 800 m, majú mierny sklon, preto sú vhodné najmä pre začiatočníkov, rodiny s deťmi a výučbu lyžiarov. Areál má vybudovaný zasnežovací systém a okrem lyžovania, či snoubordovania cez deň je v ponuke i večerné lyžovanie. Celková dĺžka svahov dosahuje 2 km, celková prepravná kapacita strediska je pri 5 vlekoch 2500 os./hod. + 1 detský lanový vlek. K službám areálu patrí skiservis, úschovňa, požičovňa, lyžiarska škola, bufet, reštaurácia i možnosť ubytovania.
Stredisko ponúka výbornú lyžovačku za super ceny na zasnežovaných a pravidelne upravovaných zjazdovkách.
https://www.holidayinfo.sk/sk/skicentrum-kokava-linia
V prípade ďalších informácií ma neváhajte kontaktovať - mám k dispozícii viac fotiek ako aj video nehnuteľnosti.
Teším sa na obhliadku s Vami :)
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2333
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Špecifické detaily inzerátu

ID: 2333
TYP: predaj
Domy: chaty a chalupy
Počet izieb: 4 izby
Vlastníctvo: osobné
Úžitková plocha: 111
Kúpelňa:: 1
Kuchyňa:: 1
Loggia:: Nie
Balkón:: 1
Terasa:: Nie
Garáž:: 1
Špajza:: Nie
Šatník:: Nie
Stav objektu: neuvedené
Konštrukcia:: iné
Druh parkovania:: garážové
Kúrenie:: krb
Zariadenie:
Energetický certifikát:: neuvedené
Elektrika:: na pozemku
Inzerent:: Realitná kancelária

Cena

56 000

Pridal

Marta

Lokalita

Slovensko, Banskobystrický kraj, Poltár, Kokava nad Rimavicou

Detail ponuky

Číslo ponuky: 9622
Zobrazené: 252
Pridané: 16-05-2023
Inzerát expiruje: do vymazania