Predaj - Objekt - Gorazdova, Púchov

Predaj

Popis

Predaj – Objekt – Gorazdova, PÚ

Ponúkame na predaj objekt na ulici Gorazdova v meste Púchov. Samostatne stojaca jednopodlažná budova nie je podpivničená a disponuje aj manipulačnou rampou. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 1 024 m2, výmera objektu je 471 m2.

Lokalizácia objektu:

Objekt sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej cesty, na začiatku sídliska. Dopravné napojenie v jeho blízkosti je na hlavný ťah len 0,5 km, autobusová stanica je vzdialená 0,1 km od objektu a železničná stanica necelé 2 km. Mesto Púchov je priamo napojené na diaľnicu D1 prostredníctvom diaľničného privádzača.

Technický popis objektu:

Nosná konštrukcia stavby je z prefabrikovaného železobetónového skeletu. Celý objekt je napojený na všetky inžinierske siete, ktorými sú elektrická, vodovodná a kanalizačná prípojka. Vykurovanie je zabezpečené z vlastnej plynovej kotolne nachádzajúcej sa v budove. Strecha objektu je plochá. Podlahy v obchodných priestoroch objektu sú prevažne mramorové dlažby, v skladových priestoroch je na podlahe cementový poter a v priestoroch kancelárií či šatní je PVC, v ostatných priestoroch je prevažne keramická dlažba. Objekt má manipulačnú rampu, ktorá je aktuálne ohradená plechovými zábranami. Posledná rekonštrukcia objektu bola roku 2018 kedy objekt prešiel kompletným tepelným zaizolovaním a čiastočnou výmenou okien a dverí za plastové.

 

Viac ponúk nájdete na webovej stránke: https://www.primazdroj.com

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás kontaktujte na tel.č.: 0903 895 241, alebo na mailovej adrese sekretariatvr@primapx.sk.


Špecifické detaily inzerátu

TYP predaj
Komerčné objekty objekty
Vlastníctvo osobné
Cena za m2: dohodou
Úžitková plocha 471 m2
Kúpelňa: Nie
Kuchyňa: Nie
Garáž: Nie
Okná: plastové
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia: iné
Druh parkovania: verejne
Kúrenie: ústredné
Zariadenie
Inžinierske siete: elektrika, plyn, kanalizácia
Odpady: kanalizácia
Energetický certifikát: neuvedené
Terén rovinatý
Umiestnenie zastavaná časť obce
Inzerent: Súkromná osoba


Lokalita

Púchov, Púchov, Trenčiansky kraj, Slovensko
Gorazdova 1458, 020 01
Cena dohodou
Kontaktné informácie
Kontakt: Obchodné oddelenie
Telefón:: 09..........zobraziť

Podobné nehnuteľnosti