Predaj - Objekt - Gorazdova, Púchov Neviditeľný inzerát

Kategória

Reality / Komerčné objekty

Popis
Ponúkame na predaj objekt v Púchove. Objekt sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej cesty, na začiatku sídliska. Objekt je samostatne stojaca jednopodl

Predaj – Objekt – Gorazdova, PÚ

Ponúkame na predaj objekt na ulici Gorazdova v meste Púchov. Samostatne stojaca jednopodlažná budova nie je podpivničená a disponuje aj manipulačnou rampou. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 1 024 m2, výmera objektu je 471 m2.

Lokalizácia objektu:

Objekt sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej cesty, na začiatku sídliska. Dopravné napojenie v jeho blízkosti je na hlavný ťah len 0,5 km, autobusová stanica je vzdialená 0,1 km od objektu a železničná stanica necelé 2 km. Mesto Púchov je priamo napojené na diaľnicu D1 prostredníctvom diaľničného privádzača.

Technický popis objektu:

Nosná konštrukcia stavby je z prefabrikovaného železobetónového skeletu. Celý objekt je napojený na všetky inžinierske siete, ktorými sú elektrická, vodovodná a kanalizačná prípojka. Vykurovanie je zabezpečené z vlastnej plynovej kotolne nachádzajúcej sa v budove. Strecha objektu je plochá. Podlahy v obchodných priestoroch objektu sú prevažne mramorové dlažby, v skladových priestoroch je na podlahe cementový poter a v priestoroch kancelárií či šatní je PVC, v ostatných priestoroch je prevažne keramická dlažba. Objekt má manipulačnú rampu, ktorá je aktuálne ohradená plechovými zábranami. Posledná rekonštrukcia objektu bola roku 2018 kedy objekt prešiel kompletným tepelným zaizolovaním a čiastočnou výmenou okien a dverí za plastové.

 

Viac ponúk nájdete na webovej stránke: https://www.primazdroj.com

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás kontaktujte na tel.č.: 0903 895 241, alebo na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Špecifické detaily inzerátu

TYP: predaj
Komerčné objekty: objekty
Vlastníctvo: osobné
Cena za m2:: dohodou
Úžitková plocha: 471 m2
Kúpelňa:: Nie
Kuchyňa:: Nie
Garáž:: Nie
Okná:: plastové
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia:: iné
Druh parkovania:: verejne
Kúrenie:: ústredné
Zariadenie:
Inžinierske siete:: elektrika, plyn, kanalizácia
Odpady:: kanalizácia
Energetický certifikát:: neuvedené
Terén: rovinatý
Umiestnenie: zastavaná časť obce
Inzerent:: Súkromná osoba

Pridal

Obchodné oddelenie

Lokalita

Slovensko, Trenčiansky kraj, Púchov, Púchov

Detail ponuky

Číslo ponuky: 9210
Zobrazené: 333
Pridané 05-10-2022
Inzerát expiruje: do vymazania