Predaj – pozemok 4270 m2 iba 42,-/m2 - Petrovany Neviditeľný inzerát

Kategória

Reality / Pozemky

Popis
Predaj pozemku v Petrovanoch má rozlohu 4270 m2, je rovinatého charakteru, obdĺžnikovitý. Prístup k nemu je po spevnenej ceste, v susedstve prebieha v
Predaj pozemku v Petrovanoch má rozlohu 4270 m2, je rovinatého charakteru, obdĺžnikovitý. Prístup k nemu je po spevnenej ceste, v susedstve prebieha výstavba nových rodinných domov. Šírka tejto parcely je cca 27 m. Z inžinierskych sieti je pred pozemkom na jeho hranici elektrina, kanalizácia, vodovod a plyn pri susednom pozemku cca 20 m. Pozemok je určený na výstavbu domov podľa územného plánu obce. Po splnení určitých podmienok je možné vybaviť stavebné povolenie.

Obec sa nachádza cca 8 km od Prešova s dobrou dopravnou dostupnosťou. Nachádza sa v nej aj slušná občianska vybavenosť a to MŠ, ZŠ, Pošta, lekár, rôzne služby, potraviny, športový areál, kultúrne stredisko, kostol…Lokalita výhodná, pozemok v slepej ulici v tichom prostredí. Cena je stanovená na 179.340,- €.

Ak máte záujem o obhliadku pozemku, volajte na tel. č.: 0915 882 346, resp. kontaktujte ma na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Špecifické detaily inzerátu

ID: 4138
TYP: predaj
Pozemky: stavebné
Vlastníctvo: osobné
Celková výmera:: 4270
Umiestnenie: zastavaná časť obce
Terén: rovinatý
Inzerent:: Realitná kancelária

Cena

42 € m²

Pridal

Martin Žec

Lokalita

Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Petrovany

Detail ponuky

Číslo ponuky: 9801
Zobrazené: 50
Pridané 18-09-2023
Inzerát expiruje: do vymazania